You can enable/disable right clicking from Theme Options and customize this message too.Book Online

* Please Fill Required Fields *

Fotografia noworodkowa i niemowlęca

Fotografia noworodkowa i niemowlęca u klienta w domu.

Fotografia noworodkowa to rodzaj fotografii, który uczy cierpliwości. Mamy do czynienia z maleńkim modelem, który ma określone potrzeby z racji swojego maleńkiego wieku a zazwyczaj są to jego pierwsze tygodnie życia, dlatego też wymaga troskliwej opieki.
Podczas sesji musimy uzbroić się w cierpliwość gdyż takie zdjęcia trwają min 2 godz. Oczywiście czasami udaję się całą sesję wykonać szybciej jeżeli maluszek śpi i nie musi dojadać w między czasie.

Fotografia noworodkowa to rodzaj zdjęć, które wykonujemy do max 3 tygodnia życia człowieka. Ten maksymalny okres jest bardzo ważny ze względu na niezwykłą plastyczność noworodka. Jego ciało pamięta jeszcze ułożenie w łonie matki, jest bardzo plastyczne, noworodki często układają swoje ciało w sposób, który nawet dla niemowlęcia staje się niemożliwy do wykonania. Dlatego też zdjęcia noworodków są tak zachwycające.

Fotografia niemowlęca jest wykonywana często gdy dziecko zaczyna samo siadać, jest w tedy dosyć ruchliwe i często nie łatwo jest zatrzymać malucha w miejscu, w którym chcemy go sfotografować. W przeciwieństwie do fotografii noworodkowej maluch potrafi się znudzić sesją zdjęciową już po nie całej godzinie, więc mamy naprawdę niedużo czasu na ewentualne manewry ze zmianą teł, rekwizytów i ogólnie ustawienia pożądanego kadru. Jednak doświadczony fotograf, który wie co chce zrobić i jak ma to osiągnąć – nie robi niczego z przypadku bo na to po prostu nie ma czasu. Odpowiednio zaplanowana sesja daje wspaniałe rezultaty w postaci udanych i naprawę przepięknych zdjęć niemowlęcych.

Fotografia noworodkowa czy niemowlęca to wspaniała pamiątka dla rodziców którą można oprawić w fotoksiążkę, uwiecznić na obrazach lub umieścić w ramce. Dzisiejsza technologia daje nam niesamowite możliwości od odbitek tradycyjnych po efektowne obrazy na płótnie tzw canvas.
fotografia noworodkowa

Leave a reply